Хороший папір для хороших людей

+38(095)0780888

Технологія виробництва туалетного паперу

Для приготування паперу потрібні рослинні речовини, що володіють досить довгим волокном, які, змішуючись з водою, дадуть однорідну, пластичну, т. Зв. паперову масу.

Напівфабрикатами для виробництва паперу можуть служити: Основа деревна маса або целюлоза целюлоза однорічних рослин (соломи, тростніци, конопель, рису та інших) напівцелюлоза макулатура ганчіркова полумасса для спеціальних видів паперу: азбест, шерсть та інші волокна.

Виробництво паперу складається з наступних процесів: приготування паперової маси (розмел і змішання компонентів, проклейка, наповнення і забарвлення паперової маси) вироблення паперової маси на папероробної машині (розведення водою і очищення маси від забруднень, відлив, пресування і сушка, а також первинна обробка) остаточна обробка (каландірованіе, різка) сортування та пакування.

При розмелі волокнам надають необхідні товщину і фізичні властивості. Розмел виробляється в апаратах періодичної і безперервної дії (ролах, конічних і дискових млинах, Рафінери та інших). Щоб зробити папір придатною для письма і надати їй гідрофобні властивості, в паперову масу вводять каніфольний клей, парафінову емульсію, глинозем і інші сприяють злипанню речовини (так звана проклейка); для підвищення зв'язку між волокнами і збільшення механічної міцності і жорсткості додають крохмаль, тваринний клей; для збільшення міцності паперу у вологому стані - мочевино- і меламіно-формальдегідні смоли.

Для підвищення білизни, гладкості, м'якості і непрозорості, а також поліпшення друкарських властивостей паперу вводять мінеральні наповнювачі (каолін, крейда, тальк); для додання кольору і підвищення білизни -аніліновие (рідше мінеральні) барвники. Деякі види паперу, наприклад, вбираючі і електроізоляційні, виробляються без проклейки та наповнення.

Папір з конопляної маси і рисовий папір біліше паперу з деревної целюлози, тому часто не вимагає додаткового хімічного відбілювання волокон. Готова паперова маса концентрацією 2,5 - 3,5% за допомогою насоса подається з підготовчого відділу в мешальний басейн, звідки надходить на папероробну машину.

Попередньо маса розбавляється зворотному водою (до концентрації 0,1 - 0,7%) і пропускається через очисну апаратуру (пісочниці, вихрові і відцентрові очищувачі та узлоловітелі). Найбільш поширена так звана їдальня (з плоскою сіткою) папероробна машина. Вона складається з сеточной, пресової і сушильної частин, каландра і накату. Паперова маса безперервним потоком витікає на рухому замкнуту в кільце сітку машини, де відбувається відплив, зневоднення і ущільнення паперового полотна.

Подальше зневоднення і ущільнення полотна виробляється в пресової частини, утвореною декількома Вальцова пресами, між валами яких паперове полотно транспортується цільним протягом всього процесу вовняним сукном, службовцям еластичною прокладкою. Остаточне видалення води відбувається в сушильній частині, де полотно паперу поперемінно стикається своїми поверхнями з обігріваються зсередини парою чавунними шліфувальними циліндрами, розташованими в шаховому порядку в двох ярусах.

Поверхня паперу виходить гладкою завдяки тому, що вона притискається до циліндрів верхніми і нижніми сукенами. Потім паперове полотно обробляється в каландрі, що представляє собою вертикальну батарею з 5-8 металевих валів. При русі між валами зверху вниз полотно стає більш гладким, ущільнюється і вирівнюється по товщині. Одержуване полотно паперу намотується на рулони на накаті, що представляє собою примусово обертається циліндр, до якого притискається валик з намотуваних на нього папером.

Інші статті

Шановні покупці!

Шукаємо партнерів для співпраці у різних регіонах України та за кордоном. Будемо раді довгостроковим, партнерським відносинам. Всім зацікавленим в співпраці надсилаємо зразки продукції.


Переваги нашої продукції