Хороший папір для хороших людей

+38(095)0780888

ТОП 10 фактів про туалетний папір

25 жовтня 2015

Туалетний папір сьогодні - це необхідність, без якої нікуди.

Перша туалетний папір була проведена з шовку в Китаї у 2 столітті нашої ери.

10 місце: Люди, що проживають в прибережних районах, дуже часто використовували для своїх потреб раковини мідій. Жителі Гавайських островів користувалися шкаралупою від кокосових горіхів.

9 місце: У стародавньому Римі в громадських туалетах завжди перебувала палиця з губкою, що стоїть у відрі з солоною водою. Багаті люди застосовували рожеву воду і м'яку шерсть.

8 місце: Ісламські правила говорять , що на початку треба витиратися грудками землі або каменями , підмиватися водою і вже , потім витиратися тканиною. Тому багато благочестиві чоловіки у своїх тюрбанах носять шматки землі і невеликі ємності з водою.

7 місце: В арабських країнах і Індії до сьогоднішнього дня найбільшою популярністю користується ліва рука. Безсумнівно, після цього руку ретельно миють . Деякі араби вважають застосування туалетного паперу моторошної традицією , так як вважають, що з її допомогою неможливо досягти абсолютної чистоти.

6 місце: Раніше французьким винахід - біде, користувалися як жінки, так і чоловіки. Але під час першої світової війни британські та американські війська зустрічали ці винаходи в публічних будинках і вони вирішили, що біде призначено лише для жінок. Таким чином, чоловіки їм більше не користуються.

5 місце: Перші американські переселенці, як свідчить літопис туалетного прогресу, використовували кукурудзяні качани.

4 місце: У XIX столітті в сільській Америці придбав популярність каталог Sears. Люди вішали його на цвях, і в них виходило 100 сторінок хорошою туалетного паперу. У 30 роках ХХ століття, каталог втратив свою популярність, оскільки став видаватися на якісній щільному папері.

3 місце: Лорд Честерфілд жартував: «Необхідно завжди з собою носити томик дешевих віршів, щоб сидячи на горщику розважити себе, а потім знайти гідне застосування прочитаному». Втім, зараз випускають спеціальні «туалетні» книги. З'ясовується, що найчастіше зайняті сучасні люди читають саме в туалеті.

2 місце: В Англії, перший туалетний папір зробили в 1880 році. Вона продавалася не в рулонах, а в квадратних коробках. Цей папір була дуже грубою - саме таку британці віддають перевагу і зараз. До речі, раніше люди соромилися туалетного паперу. Англієць У. Олкок, вперше завернувший її в рулони, називав їх «Паперові бігуді».

1 місце: У 1944 році американський уряд представило до нагороди за патріотизм компанію Kimberly- Clark, яка відрізнилася постачаннями туалетного паперу для солдатів, що билися на фронтах другої світової . Туалетний папір ще одного разу придалася американської армії. У 1991 році солдати використовували його для маскування танків при операції " Буря в пустелі" у Перській затоці.

Інші статті

Шановні покупці!

Шукаємо партнерів для співпраці у різних регіонах України та за кордоном. Будемо раді довгостроковим, партнерським відносинам. Всім зацікавленим в співпраці надсилаємо зразки продукції.


Переваги нашої продукції