Хороший папір для хороших людей

+38(095)0780888

Як роблять туалетний папір, або 65 чарівних метра

Анекдот 90-х років.

До нового російській прийшли гості. Він водить їх по шикарному триповерховому особняку. Меблі з натурального червоного дерева, паркет дубовий, посуд золотий, сантехніка мармурова. Закінчуючи екскурсію, господар показує гостям туалет, а там замість туалетного паперу - стара газета. Всі в шоці. "Як же так? Скрізь золото, діаманти, а тут раптом газета! »Новий російський зітхнув і сказав:« Ностальгія! ».

І адже анекдот можна було б просто послухати і забути, якби не було в нім іншого сенсу, серйознішого. У всіх квартирах в туалеті на місці туалетного паперу і лежать старі газети, журнали і книги, коротше, макулатура. І це не жарт. Туалетний папір робиться саме з макулатури.

Коли в другому столітті нашої ери китаєць Цай Лунь винайшов папір, він навряд чи припускав, що її будуть використовувати не тільки для малювання і письма , а й для інших природних потреб . Між винаходом паперу і виготовленням перший туалетного паперу в 1884 році пройшло досить багато часу.

Весь цей час люди змушені були використовувати листя , солому , мережива, м'яку тканину, а іноді й просто, що під руку попадеться . Давайте розглянемо процес перетворення безцінного винаходу Цай Луня в знайомі нам рулони більш докладно.

Спочатку макулатура очищається від бруду і сторонніх домішок. Потім її подрібнюють в дробильному апараті, додаючи воду. Подрібнена макулатура проціджується через сито, на якому залишаються скріпки і інші чужорідні включення, пропущені на першому етапі. Очищена таким чином суміш потрапляє в промивний бак, де її промивають водопровідною і оборотною водою.

Тривалість промивки визначає якість і ціну майбутньої туалетного паперу: чим довше миють, тим біліше суміш. Промивна вода зливається в каналізацію. Пройшовши через млин тонкого помелу, воднобумажная маса потрапляє в резервуар для зберігання, а звідти перекачується в напірний бак.

З напірного бака суспензія подається в регулятор концентрації. Тут вона змішується з водою до концентрації 0.5% і рівномірним потоком виливається на сітковий стіл папероробної машини. До відома: ця машина складається з сіткового столу, удаваного пристрою, пресової частини, першої та другої сушки, і накату.

На сітковому столі суспензія зневоднюється через капронову сітку, яка одночасно є і транспортерної стрічкою. Вода при русі по транспортеру стікає в ємність для оборотної води (вона повторно використовується у виробництві), а паперова маса знімається з сітки пресовим сукном.

З пресового сукна зневоднена маса знімається перший сушильним барабаном, який обертається зі швидкістю 10-13 оборотів в хвилину. Він зроблений із сталі, поверхня нагрівається до температури 110-115 градусів парою під тиском. На барабані маса сушиться до вологості 40 відсотків і знімається з нього шаберним ножем.

Відрізані стрічки Досушували на сушильному барабані остаточної сушки . І, нарешті , стрічки намотуються в бобіни на втулку. Машина ріже їх на звичні рулони. Папір готовий.

До речі, існує думка про шкоду туалетного паперу. Одні вважають її шкідливою через те, що вона проводиться з макулатури. Нібито в процесі очищення від домішок залишається свинець, який ми благополучно на себе переносимо. Але це думка дуже суб'єктивно і офіційно не підтверджено.

Є й такі, хто вважає, що шкідливість визначається шорсткістю її поверхні. Тобто в процесі використання можливі мікропорізи, в які можуть потрапити мікроби і бруд. Прихильники цієї теорії переконують світ у необхідності використання біде. Але, як показує практика, хоч біде і чистіше і ефективніше, умістити його в маленькому туалеті хрущовки просто неможливо.

Тому середньостатистичному обивателю доводиться обходитися звичної туалетним папером, вибираючи ту, що пом'якше.

І, наостанок, трохи гумору. Недавно знайшов в Інтернеті інструкцію з використання туалетного паперу, але переказати її я вам не можу: треба читати в оригіналі, та й гумор досить специфічний. Наведу лише запобіжні заходи при використанні, решта знайдете самі, якщо захочете.

1. Не курити поблизу виробу.

2. Берегти від дітей. Туалетний папір не іграшка, а засіб гігієни!

3. Не рекомендується багаторазове використання виробу ...

Інші статті

Шановні покупці!

Шукаємо партнерів для співпраці у різних регіонах України та за кордоном. Будемо раді довгостроковим, партнерським відносинам. Всім зацікавленим в співпраці надсилаємо зразки продукції.


Переваги нашої продукції